Ponúkame voľné pracovné miesta PRE VÝROBU NÁRAZNÍKOV (práca vhodná pre mužov aj ženy) - LOZORNO (OKRES MALACKY). Máte aj dopravu, ubytovanie v prípade potreby, zálohy a stravné

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o., Malacky

Ponuka práce

Dátum pridania: 16.1.2022

Práca

Náplň práce:

Pozície: operátor výroby
Miesto práce: LOZORNO pri Bratislave

- výroba nárazníkov a strešných spojlerov
- vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola, odmastňovanie, stieranie, lakovanie, polišovanie,
- montáž, vŕtanie, zváranie, opalovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie, balenie, sekventovanie, kontrola, vedenie záznamov

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ - ZADARMO:
1) Kuklov, Borský Sv. Jur, Sekule, Moravský Sv. Ján, Závod, Veľké Leváre, Malacky - Lozorno
2) Malé Leváre, Gajary, Kostolište, Jakubov, Záhorská Ves, Vysoká pri Morave, Zohor - Lozorno
3) Šaštín – Stráže, Malacky - Lozorno
4) Senica, Štefanov, Dojč, Borský Mikuláš, Šaštín Stráže, Čáry, Kúty - Lozorno
5) Cerová, Prievaly, Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jablonové - Lozorno

Priama registrácia:

Mgr. M. Valentíny, PhD. - Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Pracovný čas: 8 hod., práca na 3 zmeny

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Malacky

Povolania

Montážnik, Operátor výroby