Pôrodná asistentka/Sestra - v centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare Nitra

Medirex, a.s., Nitra

Ponuka práce

Dátum pridania: 8.3.2023

Staň sa súčasťou tímu špičkových odborníkov, ktorí plnia párom sen o rodine. O tom, že pracovať u nás sa oplatí svedčí aj ocenenie od spokojných pacientov, ktoré pomohlo značke Gyncare stať sa najdôveryhodnejšou značkou 2022 v kategórii Centrá asistovanej reprodukcie.

Do nášho tímu hľadáme posilu. Máš vzťah k práci v ambulancii, no nie je Ti cudzia ani práca na operačnej sále, tak si tá správna osoba pre nás. Neváhaj a pošli nám svoj životopis, pretože hľadáme práve Teba!

Náplňou pôrodnej asistentky/sestry v jednozmennej prevádzke bude:

  • samostatne vykonávať odborné činnosti zdravotnej sestry v ambulancii odborného lekára
  • vykonávať organizáciu a príjem pacientov do ordinácie lekára
  • zabezpečovať anamnestické údaje o pacientoch a pripravovať ich na vyšetrenie alebo ošetrenie
  • asistovať lekárovi pri vyšetrovacích a liečebných výkonoch a metódach a samostatne vykonávať základné vyšetrenia
  • vykonávať priamo všetky činnosti spojené s liečebno-preventívnou starostlivosťou o pacientov v dočasnej starostlivosti Gyncare podľa ordinácií lekárov
  • vykonávať základné vyšetrenia u tehotných pacientiek v rámci predpôrodnej starostlivosti
  • asistovať pri všetkých metódach asistovanej reprodukcie a sledovať pacientov po výkonoch asistovanej reprodukcie
  • zabezpečovať odber biologického materiálu na špeciálne vyšetrenia a vykonávanie základných vyšetrení
  • zadávanie údajov do PC pre potreby výkazníctva výkonov do zdravotných poisťovní v súčinnosti s lekármi spoločnosti
  • vykonávať dezinfekciu a sterilizáciu nástrojov a prístrojov
  • zabezpečovať skladovanie, evidenciu a vydávanie zdravotníckeho materiálu
  • vykonávať ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného súvisiace s dohodnutým druhom práce

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk

Miesto práce

Nitra

Kategória

Služby

Povolania

Pôrodná asistentka