Práca montéra vo výškach+ diéty, doprava, ubytovanie! (Ref. č.: 4-9-42151)

Grafton Slovakia s.r.o., Žilina

Ponuka práce

Dátum pridania: 5.5.2023

Spoločnosť pôsobiaca v energetickom sektore, ktorá zabezpečuje montáž a výstavbu energetických zariadení v rámci Slovenska, Česka alebo Nemecka hľadá nových kolegov v oblasti montér, ktorým nie je cudzia práca vo výškach.
Ak máš záujem stať sa našim kolegom, neváhaj a pošli životopis a my ti povieme všetky informácie.

Montér pracujúci vo výškach:
základná mzda: 1000-1300€

-výkonnostný bonus 20%
-nadčasy
-príplatky za prácu cez víkendy
-diéty deň (Česko-600kč, Slovensko-10€/deň)

Náplň práce:
- výškové práce pri montáži stožiarov
- stavebno-montážne práce pri výstavbe a rekonštrukciách vedení vysokého napätia
- spájanie dielov oceľových konštrukcií skrutkovaním a stavba stožiarov podľa technologických postupov,
- montáž izolátorov a vodičov podľa technologických postupov
- práca po celom Slovensku, Česku, neskôr možnosť práce v Nemecku.

Pracovný čas: 7,5hod až 8hod denne
Pracuje sa 10 dní, 4 dni ste doma

Doprava zabezpečená v rámci celého Slovenska a Česka.

V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle 0902 909 289.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Žilina

Kategória

Reality a stavebníctvo

Povolania

Montážnik, montér