Práca v registratúrnom sklade na 1 zmenu. Príspevok na dopravu a víkendy voľné.

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 31.5.2023

Hľadáte novú, pohodovú prácu? Ozvite sa nám, ponúkame prácu v registratúrnom sklade s dokumentmi, ktorá je vhodnejšia pre mužov. Robíme len pondelok - piatok a víkendy sú voľné.

Náplň práce:
- manuálna práca v registratúrnom sklade
- príprava dokumentov na skenovanie (triedenie, zoraďovanie, označovanie)
- vyhľadávanie a zakladanie dokumentov

Pracovná doba od 8:00 - 17:00 - 1 hod. prestávka

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Špedícia, doprava a logistika, Administratíva

Povolania

Administratívny pracovník, Archivár, Asistent, Skladník