Práca v sklade s VZV - len víkendové zmeny za 600 - 700€ v čistom!

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Galanta

Ponuka práce

Dátum pridania: 29.3.2023

Hľadáte možnosť ako si privyrobiť počas víkendov? Zvládate prácu s VZV a máte platný preukaz? Ozvite sa nám, hľadáme uchádzačov, na posilnenie víkendových zmien v sklade. Vašu dopravu z práce a do práce zabezpečujeme my.

Náplň práce:
- vychystávanie a uskladňovanie objednávok
- nakladanie prázdnych kontajnerov do nákladných automobilov
- vykladanie a naskladňovanie materiálu v sklade

Práca na 10 hodinové zmeny, sobota ranná a nedeľa nočná

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Galanta

Kategória

Špedícia, doprava a logistika

Povolania

Vodič osobného vozidla, Vodič vysokozdvižného vozíka