Pracovná príležitosť pre mužov aj ženy s plne hradeným ubytovaním a dopravou zdarma!

PROPLUSCO spol.s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 30.3.2023

Hľadáte dlhodobé a stabilné zamestnanie v automobilovej výrobe?
Ponúkame skvelú príležitosť skúseným a zodpovedným pracovníkom v priemyselnom parku v Lozorne.
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis a staňte sa súčasťou tímu spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti výroby plastových komponentov :).

Náplň práce:
- výroba a komletizácia plastových komponentov
- vstupná a výstupná kontrola komponentov
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP
- 3-zmenná prevádzka - VOĽNÉ VÍKENDY

Čo vám ponúkame?
- zabezpečenú dopravu v rámci Záhoria
- možnosť zabezpečenia ubytovania!
- zabezpečené stravovanie vo firemnej jedálni
- príjemné pracovné prostredie a možnosť kariérneho rastu či rotácii na iných pozíciach

DOPRAVA zo smerov: Senica, Cerová, Malé Leváre, Kuklov

Plat:
- 1300 € btt./ mes. (fix 932 € btt. + variabilná zložka 300 € + príplatky podľa ZP)

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Výroba

Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Robotník