Pridajte stránkumedzi vaše obľúbené

Povolania

všetky povolania >

Info

všetky kategórie >

Kariéra

všetky články >

Pracuj na 1 zmenu. Stačí ti elektrovyhláška §21 a prax s údržbou strojov a zariadení. Mzda až 1794€!

TRANSFER International Staff k.s., Trnava

Ponuka práce

Dátum pridania: 9.5.2024

Práca

Koho hľadáme? Skúseného údržbára, ktorý má prax s údržbou strojov a zariadení. Má platnú elektor.vyhlášku 21 a hľadá prácu na 1 zmenu!

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- Uplatňovanie znalostí robotiky,

- Diagnostikovanie porúch a odstraňovanie v automatizovanej výrobe,

- Úprava a optimalizácia softvéru,

- Preventívna a prediktívna údržba,

- Vykonávanie elektrických a mechanických inštalácií,

- Odstraňovanie mechanických a elektrických porúch na výrobných zariadeniach,

- Vykonávanie údržby použitím rôznych techník,

- Aplikovanie plánu údržby a tiež jeho dodržiavanie.

Pracovný čas je od pondelka do piatku od 06.00 do 14.00 V priebehu roka sa však počíta s prestupom na 2-zmenku. V prípade dostatočnej praxe ti vieme ponúknuť mzdu až 2100€.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Trnava

Kategória

Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Služby

Povolania

Inžinier údržby, Technik, Údržbár

Pracovná ponuka už nie je aktuálna

Najčítanejšie články

Zoznam povolaní