Pracujte ako asistent predaja alebo dokladač tovaru/merchandiser v potravinovom reťazci v Bratislave s platom aj 1500 EUR a nástupným bonusom 300 EUR.

PROPLUSCO spol.s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 1.6.2023

Hľadáme dynamického a zodpovedného jednotlivca, ktorý nám pomôže udržať potravinové reťazece v pohybe. Láka Vás potravinársky priemysel a máte skúsenosť s predajom či dokladaním tovaru? Nečakajte ani sekundu a zašlite nám Váš životopis. Máme pre Vás totiž jedinečnú príležitosť pracovať pre najúspešnejších potravinových magnátov na pozíciách predavač či dokladač tovaru. Okrem konkurencieschopného platu pre Vás máme aj množstvo ďalších bonusov.

Náplň práce:
- Monitorovanie stavu zásob a pravidelné informovanie vedúceho zmeny o potrebe doplnenia tovaru.
- Zabezpečovanie správneho usporiadania a označovania výrobkov v predajných pultoch a regáloch.
- Dokladanie vypredaného tovaru do regálov.
- Pravidelná evidencia prijatého tovaru a spolupráca pri vykonávaní inventúr.
- Poskytovanie poradenstva aj náročnejším zákazníkom.
- Kontrola kvality predávaného tovaru a jeho záručných lehôt.
- Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov pri manipulácii s tovarom.
- Zabezpečovanie čistoty v predajných priestoroch.

Pracovná doba:
Práca na 2 zmeny - flexibilná pracovná doba

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Obchod, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo

Mäsiar, Pekár, Dokladač tovaru, merchandiser, Pokladník, Predavač