Pracujte ako predavači/pokladníci v novej a modernej prevádzke COOP Jednota. Plat aj 1200 EUR. Bonus za odporučenie kandidáta 200 EUR. Plno zamestnaneckých výhod.

PROPLUSCO spol.s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 10.5.2023

Hľadáme šikovných predavačov/ky do novej a modernej prevádzky tradičných slovenských potravín COOP JEDNOTA, ktorí svojim zákazníkom ponúknu vždy čerstvé a kvalitné výrobky.
My Vám na oplátku ponúkame stabilné miesto v slovenskej spoločnosti, ktorá si váži svojich zamestnancov a garantuje im dlhodobé a spokojné zamestnanie. Priemerná mzda 1200 EUR, zaujímavé a motivujúce benefity, dobrá lokalita predajne a kompletné zaučenie.

Náplň práce:
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi
- práca s pokladňou
- dokladanie a vykladanie tovaru
- práca za pultom s lahôdkami
- starostlivosť o tovar na pridelenom úseku
- zabezpečovanie čerstvosti a dostupnosti tovaru
- vystavovanie tovaru
- značenie tovaru cenou a názvom
- kontrola záručných lehôt a kvality predávaného tovaru

Pracovná doba:
- na 2 zmeny (7,5 hod. pracovný čas)
- ranná/poobedná zmena

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Obchod, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo

Mäsiar, Dokladač tovaru, merchandiser, Pokladník, Predavač, Vedúci prevádzky, vedúci predajne