SKÚSENÝ ÚČTOVNÍK PODVOJNÉHO ÚČTOVNÍCTVA | 1 600 - 1 800 EUR/MESIAC (Ref. č.: 126-7-41827)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 22.2.2023

Práca

Ste skúsený účtovník a hľadáte zmenu?

* Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou priateľského tímu v personálnej agentúre č. 1 na trhu*

Náplňou práce bude:
* Príprava podvojného účtovníctva pre 2 s.r.o. spoločnosti
* Spracovanie došlých faktúr vrátane kontroly vecnej a formálnej správnosti
* Účtovanie došlých faktúr na nákladové strediská
* Vystavovanie a účtovanie vyšlých faktúr, zasielanie na klientov
* Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov
* Príprava podkladov k prefakturácii
* Účtovanie mesačných výdajov (cash expenses)
* Účtovanie bankových výpisov a párovanie platieb
* Príprava a účtovanie interných dokladov (čerpanie stravných lístkov)
* Mesačná DPH, KV DPH, SV DPH
* Daň z motorových vozidiel
* Mesačné účtovanie uzávierkových operácii (prechodné účty aktív a pasív, dohadné položky)
* Spolupráca na mesačných a ročných uzávierkách
* Odsúhlasovanie pohľadávok/záväzkov
* Rekonciliácie účtov hlavnej knihy
* Kontrola správnosti preúčtovanie nákladov a výnosov
* Vyhotovovanie podkladov a reportov pre účtovníctvo, controlling, vedenie spoločnosti
* Evidencia majetku a účtovanie odpisov

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Povolania

Účtovník