Špecialista transformácie a rozvoja predajného kanála retail - Bratislava

Slovak Telekom, Bajkalská/28

Ponuka práce

Dátum pridania: 27.8.2021

Práca

NÁPLŇ PRÁCE, PRAVOMOCI A ZODPOVĚDNOSTI

Do tímu Retail podpory hľadáme nového kolegu – nadšenca pre spokojnosť zákazníka/interného, aj externého, s nápadmi a odvahou veci robiť inak ako doteraz, ktorý zapadne medzi nás a bude sa podieľať na riadení rozvoja a vzdelávania na našich Telekom predajniach.

Podporujeme Retail (celú sieť našich Telekom predajní) po každej stránke. Od ich výstavby/prestavby, cez operatívne záležitosti, až po transformačné a rozvojové projekty. Pridajte sa k nám a pomôžte nám uskutočniť náš spoločný sen: stať sa najlepším retailom. Budete mať príležitosť uplatniť vaše doterajšie skúsenosti, skúšať nové prístupy a osobne i profesne rásť spolu s nami. Máte jedinečnú príležitosť byť súčasťou formovania retailu v ére digitalizácie, kde v centre pozornosti je zákazník, jeho zákaznícka skúsenosť.

VAŠOU ÚLOHOU BUDE

  • pochopiť príbeh zákazníka, a cez porozumenie jeho očakávaní nastaviť prístup a komunikáciu smerom k zákazníkovi
  • analyzovať kvalitu prevedenia rozvoja predajcov zo strany manažérov predajní Telekom a navrhovať potrebné korekcie, participovať na rozvoji manažérov predajní a regionálnych koordinátorov v oblasti rozvoja ľudí a zákazníckej skúsenosti
  • analyzovať a vyhodnocovať plnenie kvalitatívnych cieľov vo zverenom regióne (región Východ: KE a PO kraj), reportovať výsledky retailovým manažérom spolu s návrhom na potrebné korekcie
  • overovať vedomosti v oblasti pracovných postupov týkajúcich sa internej kvality v predajnej sieti, navrhovať podporu rozvoja podľa zistení
  • analyzovať a vyhodnocovať prieskumy zákazníckej spokojnosti na úroveň zvereného regiónu, participovať na tvorbe konceptu rozvoja zákazníckej skúsenosti na Retaili, vyhodnocovať plnenie nastavených cieľov, navrhovať aktivity na zlepšenie ukazovateľov zákazníckej skúsenosti

ČO PONÚKAME

  • mzdu od 1.600€ brutto mesačne (v závislosti od seniority kandidáta) a k tomu 15% kvartálny bonus v závislosti od plnenia individuálnych cieľov

Ďalej vám ponúkame:

  • mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás
  • neobmedzený paušál na pracovné účely
  • kvartálnu odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu,
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • možnosť osobného a kariérneho rozvoja
  • pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
  • širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • zľavy na produkty a služby našich partnerov
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • kompenzácia pri práceneschopnosti

KOHO HĽADÁME

  • nadšenca pre rozvoj ľudí, ktorý dokáže nadchnúť ľudí, má schopnosť pomenovať problém, myslieť out of box, navrhnúť riešenie a dotiahnuť veci dokonca
  • počas výberového konania nás bude zaujímať, či:
  • dokážete koučovacím prístupom rozvíjať ľudí
  • dôkladne ovládate a máte skúsenosť so štandardmi predaja v praxi
  • ste proaktívny, kreatívny a štruktúrovaný
  • máte koncepčné a analytické myslenie
  • máte výborné komunikačné zručnosti (prezentačné zručnosti, viete poskytnúť konštruktívnu spätnú väzbu, máte excelentný ústny aj písomný prejav)
  • máte chuť neustále na sebe pracovať, rozvíjať sa a rásť

Okrem toho požadujeme:

  • prax v riadení ľudí 3 roky, výhodou obchodného a predajného tímu
  • prax vo vzdelávaní a rozvoji
  • prax v oblasti predaja
  • aktívny šofér

Zaujala vás nabídka?

Klikněte na tlačítko Odpovědět a vyplňte prosím formulář.
Budeme rádi, když připojíte i pár řádků o tom, co vás na pozici zaujalo.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY

  • Bonusy/prémie
  • Provize z prodeje
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Profesní/osobní kouč

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Bajkalská/28

Kategória

Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo

Povolania

Compliance špecialista