Stabilná práca v automobilovej výrobe. Doprava a ubytovanie zabezpečené!

PROPLUSCO spol.s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 15.8.2022

Hľadáte dlhodobé a stabilné zamestnanie v automobilovej výrobe?
Ponúkame skvelú príležitosť skúseným a zodpovedným pracovníkom v priemyselnom parku v Lozorne.

Čo vám ponúkame?
- priemerný plat 900€ v čistom
- zabezpečenú dopravu v rámci Záhoria
- zabezpečené ubytovanie v Malackách alebo v Lozorne
- dochádzkovä prémiu
- príjemné pracovné prostredie a možnosť kariérneho rastu

DOPRAVA zo smerov:
1. Senica - Čáčov- Dojč - Štefanov rázcestie - Borský Mikuláš - Šaštín - Šaštín - Stráže - Čáry - Kúty - Lozorno
2. Cerová - Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Jabloňové - Lozorno
3. Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Jakubov - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno
4. Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky - Plavecký Štvrtok rázcestie - Lozorno

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha montážnej linky
- vkladanie komponentov a kontrola hotových výrobkov
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP
- 3-zmenná prevádzka - VOĽNÉ VÍKENDY

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis a staňte sa súčasťou tímu spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti výroby plastových komponentov.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Výroba

Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Robotník