Staň sa naším technikom BOZP a PO! Nástup ihneď! (Ref. č.: 4-10-42289)

Grafton Slovakia s.r.o., Holíč

Ponuka práce

Dátum pridania: 4.5.2023

Hľadáme šikovného technika BOZP a PO! Tvojou pracovnou náplňou bude:

- vykonávať funkciu technika BOZP podľa zákona č. 124/2006 z.z. v znení neskorších predpisov
- vykonávať funkciu technika PO podľa zákona č. 314/2001 z.z. v znení neskorších predpisov
- vykonávať školenie zamestnancov
- zabezpečovať plnenie platných požiadaviek zákonov a noriem v oblasti BOZP, PO CO
- vypracovávať a udržiavať zákonnú
dokumentáciu v oblasti BOZP, PO, civilnej ochrany v spolupráci s externým špecialistom pre CO
- vypracovávať interné smernice, návody a predpisy
- zabezpečovať revíziu požiarnych zariadení
- komunikovať s úradmi ohľadom aspektov bezpečnosti pri práci, protipožiarnej ochrany
- hodnotiť riziká, spolupracovať pri nábehu projektov, prevzatie strojov a zariadení
- kontrola v teréne, vedenie akčného programu, nápravné opatrenia a ich kontrola
- evidencia, analyzovanie a registrácia pracovných úrazov
- stanovenie, kontrola, aktualizácia OOPP

Pracovný režim je pružný a flexibilný.
Mzda je od 1800€ brutto, záleží od Tvojich skúseností.

Nástup ihneď!

Pre viac informácii sa nám neváhajte ozvať na čísle 0902 958 032.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Holíč

Kategória

Civilná ochrana a bezpečnosť

Povolania

Požiarny technik