Technik prevádzky samoobslužných vozíkov s platom aj 1450 EUR a flexibilným pracovným časom.

PROPLUSCO spol.s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 31.5.2023

Hľadáme technického nadšenca, ktorý sa chce stať súčasťou tímu dohľadových technikov pre lídra automobilovej výroby. Máte záujem sledovať, riešiť a zabezpečovať aby všetko fungovalo spoľahlivo? Ak máte zmysel pre detail a zároveň vynikáte v riešení technických problémov, máme pre Vás skvelú pracovnú príležitosť.

Aká bude Vaša náplň práce?
- Monitorovať chod samoobslužných vozíkov a predchádzať tým problémom skôr, než vzniknú.
- Vykonávať základnú obsluhu samoobslužných vozíkov.
- Identifikovať a riešiť jednoduché technické poruchy na samoobslužných vozíkoch.
- Vykonávať nenáročné opravy samoobslužných vozíkov.
- Spolupracovať s ďalšími členmi tímu pri riešení závažnejších technických porúch.

Pracovná doba :
2 zmenná prevádzka - 12 hodinová pracovná doba

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Bratislava

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Elektrotechnika a energetika, Informatika - software

Povolania

Inžinier údržby, Revízny technik, Technický pracovník