všetky články >

Údržbár Trnava (§21)

CTP Invest SK, spol. s r.o., Trnava

Ponuka práce

Dátum pridania: 25.1.2023

Do nášho tímu hľadáme človeka s pozitívnym prístupom k práci. Dôležitá je samostatnosť, zodpoved-nosť, orientácia na výsledok a dodržiavanie pracovných postupov podľa pokynov nadriadeného. Hľadá-me tímového hráča, ktorý má chuť pracovať a chce rásť spolu s našou spoločnosťou.

1. Predpoklady / požiadavky pre pracovnú pozíciu:
• Stredoškolské vzdelanie v technickom odbore
• Vodičský preukaz skupiny B
• Vyhláška č. 508/2009 §21 - výhodou
• Predchádzajúca pracovná skúsenosť min. 2 roky
• Práca s počítačom – základné znalosti MS Office – Word, Excel, Outlook
• Nekonfliktný, dôsledný, samostatný a zodpovedný
• Dodržiavanie pracovných postupov, pravidiel a termínov

2. Činnosti
• Zabezpečovanie bezpečnej a spoľahlivej prevádzky zverených CTParkov
• Preventívna údržba spojená s technickou správou objektov a ich okolia
• Kontrola technických miestností a zariadení podľa plánu údržby, so zápisom do prevádzko-vých denníkov
• Riešenie drobných prevádzkových porúch
• Drobné inštalatérske práce
• Udržiavanie čistoty a poriadku v areáloch zverených CTParkov
• Administratívne úkony spojené s náplňou práce
• Plnenie úloh podľa zadania

3. Benefity
• Práca od pondelka do piatku v jednosmennej prevádzke
• Flexibilné nastavenie pracovného času (štandard 7:00h - 15:30h)
• Služobné vozidlo počas služby v pohotovosti
• Príplatky za výkon práce v pohotovosti
• Príspevok na rekreáciu (po 2 rokoch trvania pracovného pomeru v súlade so ZP)
• Ročné firemné odmeny po dosiahnutí stanovených cieľov celej skupiny

Mzda od 1000 € na základe skúsenosti.
Termín nástupu 3/2023

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Trnava

Povolania

Údržbár