všetky články >

Vodič s preukazom VZV

PROPLUSCO spol.s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 2.5.2022

Do medzinárodnej firmy s dlhoročnou histórou so sídlom priamo v Bratislave hľadáme skúsených vodičov VZV.

Ak máte záujem o kvalitnú prácu s adekvátnym platovým ohodnotením a množstvom zamestnaneckých benefitov neváhajte nám poslať svoj životopis.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- export materiálu
- práca s vysokozdvižným vozíkom (Trieda I a druh D, E)
- výkladka/nákladka tovaru
- čiastočná manuálna práca s materiálom/tovarom
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

Pracuje sa na dve zmeny - ranná a nočná (8 hodinové zmeny)

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Špedícia, doprava a logistika, Vrcholový manažment

Skladník, Vedúci skladu, Vodič osobného vozidla, Vodič vysokozdvižného vozíka