Výrobný pracovník motorárne v Tepličke nad Váhom s platom aj 1700 EUR. Nástupný bonus 300 EUR. Doprava zabezpečená.

PROPLUSCO spol.s r.o., Považská Bystrica

Ponuka práce

Dátum pridania: 19.5.2023

Pridajte sa do tímu výrobných pracovníkov motorárne v jednej z najväčších firiem pre výrobu automobilov vo svete. Okrem motivujúceho zárobku aj 1700 EUR je Vaše každoročné úsile odmenené až dvoma platmi navyše. Ponúkame nie len zaujímavú prácu a možnosť pracovať aj na iných pracoviskách (napr. montáž, karosáreň), ale aj zabezpečenú dopravu do práce, aby ste mali viac času a menej starostí.

Náplň práce:
- Obsluha obrábacích strojov NC a CNC
- Obsluha automatizovaných a poloautomatizovaných liniek
- Montáž motorov a finalizácia výroby áut
- Nastavovanie a revízia širokého sortimentu vybraných prístrojov pri montáži motorov vozidiel

Pracovná doba:
- Na 3 zmeny
- Voľné víkendy

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Považská Bystrica

Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Reality a stavebníctvo

Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér