Zarábajte aj 1300 EUR v stabilnej výrobnej spoločnosti. Plne hradené ubytovanie vhodné aj pre páry a doprava zabezpečená.

PROPLUSCO spol.s r.o., Malacky

Ponuka práce

Dátum pridania: 2.6.2023

Ponúkame jedinečnú pracovnú príležitosť pre ženy, mužov alebo páry vo výrobnej a stabilnej spoločnosti v Lozorne. Možnosť zárobku aj 1300 EUR + príplatky. Možnosť vyplácania záloh. Ubytovanie a doprava zabezpečená zdarma. Prax a skúsenosti sú vítané. Nástup ihneď.

Náplň práce:
- výroba a komletizácia plastových komponentov
- zodpovednosť za kontrolu kvality výrobkov tak, aby spĺňali určité špecifikácie a kvalitné normy
- používanie rôznych nástrojov na meranie a testovanie komponentov
- sledovanie a monitorovanie výrobných liniek v prípade porúch a zabezpečenie, že výrobný proces prebieha hladko a efektívne
- obsluha a nastavovanie rôznych strojov, ktoré sa používajú pri výrobe automobilov
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP

Pracovná doba:
- PO-PI
- na 3 zmeny
- voľné víkendy

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Malacky

Kategória

Špedícia, doprava a logistika, Výroba

Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka, Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Montážnik, montér