všetky články >

Zdravotnícky laborant pre oddelenie imunológie, Košice

Medirex, a.s., Košice

Ponuka práce

Dátum pridania: 3.10.2022

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu! Ak si absolvent, alebo máš aj skúsenosti v práci zdravotníckeho laboranta neváhaj a pošli nám svoj životopis, určite si nájdeš to správne uplatnenie a prácu, ktorá Ta bude baviť a posúvať vpred!

Tvojou náplňou práce bude:

podieľať sa na zabezpečovaní chodu imunologického príjmu,
vykonávať imunologické laboratórne vyšetrenia,
pod dohľadom vykonávať analytické postupy na pridelenom úseku imunológie,
obsluhovať bežnú a pod dohľadom aj zložitejšiu analytickú techniku
pripravovať základné roztoky a chemikálie potrebné k analýzam, pokiaľ je to potrebné
vykonávať analýzy biologického materiálu na základe presne pripravených a dodržiavaných postupov nachádzajúcich sa na jednotlivých pracovných miestach
vykonávať iné práce, ktoré súvisia s danou pracovnou náplňou podľa pokynov nadriadeného.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Košice

Kategória

Zdravotníctvo a farmácia

Povolania

Laborant