Získaj VZV preukaz a pracuj ako vodič VZV vo výrobe! 13. plat a možnosť záloh (Ref. č.: 4-21-42058)

Grafton Slovakia s.r.o., Galanta

Ponuka práce

Dátum pridania: 24.3.2023

Práca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Jazdí po určených trasách s VZV alebo s ťahačom
- Zabezpečuje vykládku kamiónov a nakládku prázdnych obalov
- Podľa štandardov zásobuje výrobné linky a sklady
- Napĺňa a pripravuje vozíky distribučných súprav
- Pracuje s bremenami, prebaľuje materiál z veľkých do malých balení
- Vyprázdňuje, skladuje palety, kontajnery a prepravky s materiálom
- Podáva hlásenia o vzniknutých anomáliách nadriadenému pracovníkovi
- Dodržiava a aplikuje bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
- Pri práci sa riadi internými predpismi spoločnosti

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Galanta

Kategória

Špedícia, doprava a logistika

Povolania

Vodič vysokozdvižného vozíka