všetky články >

Dispečer vnútroštátnej kamión. dopravy, voľné víkendy

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Senec

Ponuka práce

Dátum pridania: 7.3.2024

Máte skúsenosti ako dispečer dopravy alebo z obdobnej pozície a chceli by ste pracovať pre úspešnú logistickú spoločnosť? Potom nás určite kontaktujte a staňte sa súčasťou fajn kolektívu ako dispečer, ponúkame motivujúce mzdové ohodnotenie. Nástup je možný podľa dohody.

Náplň práce:

- Plánovanie vozidiel v rámci regiónu

- Optimálne vyťažovanie vozidiel a ich organizácia

- Sledovanie priebehu prepráv

- Monitorovanie polohy prepravných vozidiel

- Komunikácia s vodičmi počas prepravy

- Administratívne činnosti v súvislosti s dopravou

- Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami

- Plánovanie hlavných liniek v rámci Slovenska

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Senec

Špedícia, doprava a logistika, Automobilový priemysel, Výroba

Povolania

Dispečer, Disponent, Logistik, Špeditér, prepravca