všetky články >

Fajn práca vo výrobe, mzda až 1600 €, ďalšie benefity

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Nové Mesto nad Váhom

Ponuka práce

Dátum pridania: 11.4.2024

Zaujíma vás práca v priateľskom tíme, chcete mať veľa benefitov a možnosť rozšíriť si prax v odbore? Potom nás určite kontaktujte! Pre výrobnú spoločnosť hľadáme šikovných a manuálne zručných kolegov na pozíciu operátor/mechanik.

Nástup je priamo do kmeňového stavu spoločnosti - nejedná sa teda o agentúrne zamestnávanie.

Náplň práce:

- Obsluha linky podľa projektovej dokumentácie, čítanie tech. výkresov

- Kontrola materiálu, nastavovanie parametrov na linke podľa návodu

- Zodpovednosť za kvalitu a údržba pracoviska

Práca je na tri zmeny - ranná, poobedná, nočná.

Nástup podľa dohody. Práca je svojim charakterom vhodná skôr pre mužov.

Miesto výkonu práce: Trenčianske Bohuslavice.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Nové Mesto nad Váhom

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Pomocné práce a brigády

Robotník, Montážnik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Montážnik, montér, Nástrojár, Operátor strojov a zariadení

Mám záujem o ponuku