všetky články >

Hlavný účtovník - výrobná spoločnosť

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 16.2.2020

Pre nášho klienta, ktorým je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu: Hlavný účtovník.

Úspešný kandidát by mal mať minimálne 2 ročnú prax s vedením podvojného účtovníctva alebo kontrolingom.
Zároveň je dôležitou požiadavkou komunikatívna úroveň anglického jazyka a nutná znalosť platnej legislatívy SR (účtovníctvo aj daňové zákony).

Náplň práce:
-Účtovanie vystavených a došlých faktúr
-Účtovanie pokladne
-Účtovanie interných dokladov (rezervy,...)
-Príprava podkladov pre účtovanie bankových výpisov a príkazov na úhradu
-Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.
-Vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre
Štatistický úrad.
-Účtovanie dlhodobého majetku
-Zakladanie Master dát v ERP systéme
-Príprava podkladov a kooperácia pre týždenný a mesačný reporting a cash flow
-Príprava podkladov pre HR oddelenie (cestovné príkazy), účtovanie podkladov od HR oddelenia
-Príprava podkladov a podávanie DPH, SV, KV na edaniach a ostatné dane
-Kontrolovanie finančných výkazov, účtovných kníh a účtov.
-Spracovávanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierok.
-Komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
Fakturácia
Podvojné účtovníctvo
Pokladňa
Strojopis
Microsoft Access
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Microsoft Word

Kategória

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Auditor, Ekonóm, Finančný kontrolór, Hlavný účtovník, Účtovník