všetky články >

INŽINIER DODÁVATEĽSKEJ KVALITY (Ref. č.: 131-10-43059)

Grafton Slovakia s.r.o., Malacky

Ponuka práce

Dátum pridania: 20.11.2023

Ste skúsený inžinier kvality z automotive a zaujímate sa o zmenu? Ponúkame Vám príležitosť pracovať ako INŽINIER DODÁVATEĽSKEJ KVALITY pre automotive spoločnosť v Lozorne.

Vašou náplňou práce bude:
- Starostlivosť o pridelený projekt a dodávateľa
- Zodpovednosť za kvalitu výrobkov na pridelenom projekte
- Nastavovanie kvalitatívnych ukazovateľov, kontrolných postupov a metód
- Vyhodnocovanie ukazovateľov chybovosti, riešenie reklamácii
- Definovanie nápravných a preventívnych opatrení a ich spätná kontrola

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Miesto práce

Malacky

Kategória

Manažment kvality

Povolania

Inžinier kvality

Mám záujem o ponuku