všetky články >

JUNIOR PROJECT MANAGER (Ref. č.: 4-26-28501/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 22.8.2017

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov na pracovnej pozícií JUNIOR PROJECT MANAGER.

Náplň práce:
- podpora projektu – asistencia pri plánovaní úloh, koordinácia a pomáhanie s ich plnením, sledovanie celkového progresu, zabezpečenie toku informácií pre tím
- príprava podkladov, procesných máp a prezentácií, administratívna podpora
- dokumentácia aktivít spojených s projektom
- identifikácia potenciálu na zlepšenie a návrhy riešení na zvýšenie efektivity
- PO manažment – vytváranie PO za celé oddelenie RRP (Reduced Risk Products) a komunikacia s budget-ownermi
- reporting

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk - Pokročilé

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Ľudské zdroje a personalistika, Administratíva