všetky články >

Key Acount Manager CZ&SK FMCG sektor

ISG, spol. s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 15.7.2019

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť francúzskeho pôvodu pôsobiaca
v oblasti potravinárskeho priemyslu. So svojimi vysokokvalitnými mliečnymi a ovocnými výrobkami patrí medzi popredných výrobcov a distribútorov v strednej a východnej Európe.
Z dôvodu úspešného rastu spoločnosti a pre posilnenie tímu vo Viedni hľadáme vysoko motivovanú a angažovanú osobu (m/f) pre rozvoj českého a slovenského trhu,

na pozíciu Key Acount Manager CZ&SK - FMCG sektor

Pracovná náplň:
- Identifikácia obchodných príležitostí na českom a slovenskom trhu
- Proaktívne získavanie nových zákazníkov a podpora existujúcich zákazníkov
- Úzka spolupráca s manažmentom spoločnosti vo Viedni
- Zodpovednosť za kompletný proces predaja od prvého kontaktu
až po uzavretie zmluvy
- Plánovanie predaja, vytváranie cenových ponúk a platobných podmienok
- Prezentácia produktov a akčné dohody
- Pravidelná analýza trhovej situácie a konkurencie

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
Anglický jazyk
Nemecký jazyk

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Obchod

Povolania

Key account manager