všetky články >

Mzdový účtovník

Talent Solutions, s.r.o., Žilina

Ponuka práce

Dátum pridania: 19.4.2024

Práca

Pre nášho klienta hľadáme mzdového účtovníka.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vykonáva prácu v oblasti spracovávania mzdovej agendy a miezd po vecnej stránke v súlade s platnými predpismi a normami
- vykonáva praktické uplatňovanie platných právnych predpisov zdravotného, nemocenského, dôchodkového poistenia, daňových a mzdových predpisov
- výpočet mzdy vrátane odvodov na sociálne a zdravotné poistenie
- výpočet dane vrátane ročného zúčtovania dane zo závislej činnosti
- potvrdenia o príjme, vrátane výplatných pások
- výpočet a evidencia nemocenských dávok, spracovanie stravného
- vypracováva potrebné mzdové a štatistické výkazy a zabezpečuje ich distribúciu v zmysle predpisov
- denné vyhodnocovanie dochádzky zamestnancov
- príprava výkazov pre SP, ZP
- uzávierky, posielanie výkazov
- príprava daňových hlásení
- ročné hlásenia
- príprava podkladov pre účtovníctvo spoločnosti
- komunikácia so SP, ZP
- príprava tabuliek, týždenných, mesačných a iných analýz

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk

Miesto práce

Žilina

Mám záujem o ponuku