všetky články >

Pracuj ako vodič VZV s ubytovaním zdarma!

Manuvia a.s., Voderady pri Trnave

Ponuka práce

Dátum pridania: 8.7.2019

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti . Ponúkame Ti pracovnú pozíciu operátora logistiky VZV v automobilovom priemysle u jedného z najväčších svetových dodávateľov sedacích a elektronických systémov.

Tvojou náplňou práce bude :

-vykládka a nakládka materiálov a konštrukcií na sedačky
-preprava materiálu pomocou VZV aj ručne v sklade
-príjem a výdaj tovaru, manipulácia s tovarom v sklade
-obsluha vysokozdvižného vozíka
-navážanie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu
-skenovanie a pomocné práce v sklade
-nakladanie hotových autosedačiek do kamiónov pre ďalšiu distribúciu

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Voderady pri Trnave

Kategória

Automobilový priemysel