všetky články >

Programátor Scada – Senior

PPA CONTROLL, a.s., Piešťany, Slovensko

Ponuka práce

Dátum pridania: 18.1.2024

Hľadáme skúseného Senior SCADA programátora, ktorý má v sebe mix profesionality a know-how!

Čo bude tvojou náplňou práce?

+ Budeš navrhovať architektúru SCADA systémov pozostávajúceho z dizajnu vizualizácie podľa ergonomických princípov, konfigurácie archivačného systému a konfigurácie komunikácií SCADA systému.

+ Zabezpečíš návrh sieťovej štruktúry riadiacich a SCADA systémov.

+ Budeš mať na starosti riadenie tímu SCADA programátorov.

+ Čaká ťa programovanie vizualizácie, programovanie doplnkových aplikácií do SCADA systémov, ale aj oživovanie a skúšanie SCADA systémov v rôznych priemyselných a infraštruktúrnych projektoch.

+ Ak si trúfaš aj na samostatné vypracovanie technických častí cenových ponúk

a poskytovanie technickej podpory a poradenstva zákazníkom, zašli nám svoj životopis.

Čo od teba očakávame?

+ Komunikačné schopnosti: Tvoja schopnosť jasne a efektívne komunikovať je pre nás kľúčová.

+ Skúsenosť s riadením projektového tímu: Tvoje predošlé skúsenosti sú dôležité, a veríme, že budeš schopný efektívne riadiť projektový tím.

+ Zodpovednosť a precíznosť pri práci: Potrpíš si na detaily a presnosť.

+ Ochotu vzdelávať sa, učiť sa nové veci a zdieľať svoje vedomosti ďalším kolegom.

+ Tímového ducha: Je pre nás dôležité, aby si vedel prispievať k spoločnému cieľu.

+ Analytické myslenie: Dokážeš analyzovať a riešiť komplexné problémy.

Čo Ti ponúkame?

+ Skvelý tím kolegov, ktorým budeš posúvať svoje know-how.

+ Možnosť ďalšieho odborného vzdelávania a rastu.

+ Mnoho iných benefitov, ktoré Ti radi povieme na osobnom stretnutí.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk

Miesto práce

Piešťany, Slovensko

Kategória

Informatika - software

Povolania

Programátor

Mám záujem o ponuku