všetky články >

Servisný technik, 13. mzda, auto aj na súkromné účely

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 27.3.2024

Chcete sa stať súčasťou pohodového tímu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, s benefitmi ako 13. mzda, auto aj na súkromné účely aj.? Zaujíma Vás servis a údržba zariadenia v potravinárskom odvetví bez pohotovostí? Ak áno, neváhajte nás kontaktovať. Hľadáme šikovných a technicky zameraných servisných technikov.

Náplň práce:

- Preventívna údržba strojov a zariadení

- Diagnostika závad a ich oprava

- Kontrola a servis

- Montáž a spustenie strojov u zákazníka, následné zaškoľovanie obsluhy

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Bratislava

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Elektrotechnika a energetika

Elektromechanik, Elektrotechnik, Strojný technik, Technik, Servisný technik, Mechanik chladiarenských zariadení