všetky články >

Servisný technik - chemik pre Slovensko

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 4.12.2023

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu, predaj a aplikáciu špeciálnych chemikálií na úpravu technologických vôd v priemysle, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Servisný technik – chemik pre Slovensko.

Náplň práce:
• Aplikačný servis u zákazníkov v zverenom regióne – celé Slovensko (80 %)
• Práca z home office – servisné správy, korešpondencia, vyhodnocovanie meraných dát (20 %)

Čo od Vás očakávame:
• Ukončené VŠ vzdelanie v chemickom odbore alebo adekvátnou praxou
• Prax v priemysle min. 2 roky
• Vodičský preukaz sk. B s praxou (výpis z karty vodiča)
• Znalosť technického AJ na komunikatívnej úrovni
• Dobrú znalosť práce s PC – balíček MS Office
• Praktickú laboratórnu zručnosť
• Manuálna zručnosť
• Bezúhonnosť (výpis z registra trestov)
• Dobrý zdravotný stav bez obmedzení pre prácu v nebezpečnom prostredí
• Časovú flexibilitu (cestovanie, premenlivá pracovná doba)
• Samostatnosť aj schopnosť tímovej práce, pracovná stabilita, komunikačné schopnosti, starostlivosť a zodpovednosť

Čo Vám ponúkame:
• Prácu na HPP, plný úväzok
• Rôznorodú prácu v malom skúsenom tíme
• Nástupnú mzdu 1600 – 1800 EUR podľa skúseností, po zapracovaní je možnosť sa dostať na dvojnásobok
• Možnosť odborného rastu
• Služobný automobil (aj na súkromné účely)
• Notebook, mobilný telefón
• Home office
• Dodatková dovolenka
• Zamestnanecké výhody (sick days, príspevok k dôchodkovému sporeniu atď.)
• Zázemie spoločnosti: Frýdlant nad Ostravicí – Moravskosliezsky kraj ČR
• Pôsobnosť: celé Slovensko
• Nástup možný podľa dohovoru

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Anglický jazyk

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Chemický priemysel

Povolania

Chemik, Servisný technik