všetky články >

Skladník, len ranná zmena, voľné víkendy, bonusy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 25.3.2024

Do menšieho tímu skladníkov hľadáme nových kolegov na pozícii Operátora VZV. Staňte sa súčasťou stabilnej spoločnosti v zaujímavom a rastúcom odvetví. Ponúkame množstvo benefitov, ako napr. dochádzkový bonus, osobné hodnotenie a prémie. Požadujeme fyzickú zdatnosť a prax v sklade a s VZV.

Pozícia je svojim charakterom vhodná skôr pre mužov.

Náplň práce:

- Obsluha VZV

- príjem a výdaj tovaru

- manipulácia s materiálom

Pracovný čas:

- iba ranná smena PO-PI v čase 6:00-14:30 alebo 8:30-17:00

Nástup je možný ihneď, alebo podľa dohovoru a je priamo do kmeňa danej firmy, nejedná sa o agentúrne zamestnávanie.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Špedícia, doprava a logistika, Výroba, Pomocné práce a brigády

Logistik, Manažér logistiky, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka, Zásobovač, Balič