Skladník s VZV vo Vrábloch! Mzda až 1200€! (Ref. č.: 2-21-43554)

Grafton Slovakia s.r.o., Vráble

Ponuka práce

Dátum pridania: 11.4.2024

Práca

Náplň práce:

- Zodpovedá za vykládku/nakládku vozidiel, správnu evidenciu dodacích a prepravných listov, prípadne inej korešpondencie
- Kontroluje množstvá prijímaného materiálu na sklad vzhľadom k príslušnej dokumentácii - Informuje o nezrovnalostiach zistených pri príjme materiálu zodpovednú osobu
- Zodpovedá za správne systémové spracovanie príjmu a výdaja materiálu
- Zabezpečuje súvislý tok materiálu na základe podkladov z oddelenia plánovania (napr. výrobná zákazka, expedičný zoznam), informuje o chýbajúcom materiáli
- Zodpovedá za zhodu pohybu materiálu so systémovými SAP operáciami
- Priebežne kontroluje kvalitu uskladneného materiálu, pri zistení poškodenia, zabezpečí jeho odstránenie
- Dodržiava princíp FIFO
- Zodpovedá za vykonanie inventúry stavu zásob v sklade (1x mesačne)
- Dodržiava poriadok na pracovisku a v skladových priestoroch, dodržiava smernice SMQ
- Zodpovedá za manipulačnú techniku
- Práca v 3-zmennej prevádzke

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Vráble

Kategória

Špedícia, doprava a logistika

Povolania

Skladník

Mám záujem o ponuku