Špecialista pre styk so zákazníkmi (SR+ČR) (Ref. č.: 131-6-43582)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 22.4.2024

Je Vašou doménou oblasť služieb zákazníkom a pozeráte sa po novej výzve? Pre poľnohospodársku divíziu medzinárodného chcemického koncernu hľadáme zástupcu pre interakciu so zákazníkmi naprieč slovenským a českým trhom.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- efektívny kontak so zákazníkmi (primárne prostredníctvom telefónu) s cieľom zabezpečiť plnenie obchodných potrieb spoločnosti a súčasne spokojnosť koncových spotrebiteľov
- riadenie vzťahov v oblasti služieb, pôsobenie ako hlavný kontaktný bod pre pridelených zákazníkov
- práca s údajmi, poskytovanie informácii o objednávkach, dostupnosti dodávok, termínoch, aktualizáciách produktov, ...
- sledovanie skladových zásob, pohybu tovarov a platieb, proaktívne riešenie potenciálne rizikových situácii
- zodpovednosť za ročné zúčtovanie, príprava podkladov, analýza údajov, ...
- práca s Excelom a systémami SAP s SALESFORCE

Uvedená mzda je garantovaným minimom pre pozíciu, koncová výška platu závisí od reálnych skúseností kandidáta.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Zákaznícka podpora

Mám záujem o ponuku