všetky články >

Špecialista pre výstavbu káblov (Ref. č.: 5-30-30599/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Trenčín

Ponuka práce

Dátum pridania: 11.7.2018

Máš skúsenosti s vývojom káblov? Prípadne si pracoval ako procesný inžinier v spoločnosti, ktorá vyrába káble? Hovoríš aktívne Anglicky?
Ponúkame Ti prácu na oddelení výskumu a vývoja v medzinárodnej spoločnosti:
Tvojou náplňou práce bude:
- Aktívna účasť a podpora v prebiehajúcich projektoch pre materiálne, konštrukčné, procesné a testovacie oblasti
- Monitorovanie a kontrola stavu projektov
- Zodpovednosť za IMDS – medzinárodný systém pre materiálové údaje
- Sledovanie noriem, účasť na výbore VDE/KEMA/IEC
- Nepretržitý a systematický proces porovnávania s konkurenciou (benchmarking)
- Simulácie káblov, koordinovanie IPR
- Zodpovednosť za vydávanie a udržiavanie patentových prihlášok
- Starostlivosť o portfólio káblov : Definovanie schvaľovacieho procesu, nových kvót
- Štandardizácia dátových hárkov, farebné kódovanie
- Tvorba pracovných pokynov

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
Anglický jazyk

Miesto práce

Trenčín

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Elektrotechnika a energetika