Špecialista sieťového servisu s §24 (m/ž) - Zlaté M., priemerný plat 2 227 EUR

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE), Zlaté Moravce

Ponuka práce

Dátum pridania: 26.3.2024

Chcete pracovať pre jednu z najväčších energetických spoločností na Slovensku a máte odbornú spôsobilosť podľa § 24 Vyhl. č. 508/2009 Z.z.? Ste precízny a máte ochotu učiť sa nové postupy?
Ak ste odpovedali áno, budeme radi ak do tímu privítame nového tímového hráča, ktorý ocení stabilnú a špeciálnu prácu vo výbornom pracovnom kolektíve.

Čo by bolo Vašou náplňou práce:

• Zodpovedať za riešenie obnovy dodávky EE a odstraňovať poruchy na energetických zariadeniach VN, NN a TS
• Aktívne pracovať na zariadeniach pod napätím a v blízkosti napätia a nepretržite udržiavať distribučnú sústavu v prevádzkyschopnom režime
• Vykonávať odborné prehliadky a odborné skúšky na distribučných vedeniach nízkeho napätia s cieľom zabezpečenia ich spoľahlivej prevádzky v predpísaných lehotách
• Analyzovať a vyhodnocovať uskutočnené merania vypracovávať protokoly merania
• Vykonávať údržbu energetických zariadení s cieľom zabezpečenia najnižšej možnej poruchovosti distribučnej siete
• V zmysle poverenia komunikovať s dispečingom a manipulovať, zaisťovať a odisťovať pracovisko pre svoju prácu a prácu iného útvaru v zmysle legislatívy
• Aktívne pristupovať k plneniu ukazovateľov štandardov kvality
• Vykonávanie prác na distribučných vedeniach pre tretie strany (zaisťovanie pracoviska, vytyčovanie podzemných sietí a pod.)
• Vydávať „B" príkazy
• Vykonávať pohotovosť v zmysle harmonogramu

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Microsoft Outlook

Miesto práce

Zlaté Moravce

Kategória

Elektrotechnika a energetika

Elektrikár, Elektrotechnik, Obsluha energetických zariadení, Montážnik

Mám záujem o ponuku