všetky články >

Špecialista technológ v polygrafickej výrobe

PROPLUSCO spol.s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 19.9.2018

Ste absolventom strednej odbornej školy polygrafickej alebo máte skúsenosti v obore a túžite po pracovnom postupe? Máme pre Vás jedinečnú príležitosť uplatniť sa v tomto obore na pozícii Technológa v malej tlačiarenskej spoločnosti v priateľskom až rodinnom prostredí.

Čo bude Vašou náplňou práce?
- komunikácia so zákazníkom počas celého výrobného procesu (informácie o produkte, cenová kalkulácia, aktuálne informácie, riešenie neočakávaných situácii)
- vypracovanie cenovej ponuky a následne technologického postupu pre výrobu podľa objednávky od zákazníka
- nastavenie celého výrobného procesu
- komunikácia s externými dodávateľmi a zadávanie kalkulácií
- zodpovednosť za sledovanie stavu zásob (objednávanie spotrebného materiálu)
- práca na PC - Excel
práca v internom systéme

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Microsoft Word

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Média a žurnalistika

Povolania

Grafik, Knihár