všetky články >

Technický riaditeľ (Ref. č.: 2-30-31238/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Nitra

Ponuka práce

Dátum pridania: 12.11.2018

Chcete sa stať súčasťou úspešnej rozrastajúcej sa medzinárodnej spoločnosti? Chcete uplatniť svoje skúsenosti a profesionálne rásť?
Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Technický riaditeľ.

Náplň práce:
* technické posúdenie vyrobiteľnosti naceňovaných projektov v spolupráci s dizajnovým oddelením a obchodom
* metodické vedenie projektového tímu v predsériovej fáze projektov, preskúmanie zákazníckych požiadaviek na projekt a ich implementácia do interných procesov
* metodické vedenie tímu procesných inžinierov
* komunikácia s výrobcom nástrojov cez agenta spoločnosti, analýzy prvých dielov od výrobcu nástrojov a definovanie nápravných opatrení (korekcie)
* participácia na analýze rizík FMEA vo fáze vývoja procesu APQP, zabezpečenie chybu-vzdorných riešení v procese (poka-yoke)
* kooperácia s procesným inžinieringom na prechode z projektovej fázy do sériovej produkcie (príprava vzorkovania PPAP až po schválenie zákazníkom)
* vedenie obchodných rokovaní s cieľom dosiahnuť najnižšiu možnú cenu tovarov, materiálu a služieb
* zostavenie rozpočtu a sledovanie jeho čerpania
* sledovanie trendov a zavádzanie nových technológií do výroby

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
Anglický jazyk

Miesto práce

Nitra

Kategória

Automobilový priemysel, Výroba, Vrcholový manažment