všetky články >

Technik BOZP a OPP

PPA CONTROLL, a.s., Slovensko

Ponuka práce

Dátum pridania: 8.12.2023

Práca

Hľadáme BOZP a OPP technika!

Ak máš skúsenosti v oblasti Bezpečnosti a Ochrany Zdravia pri Práci (BOZP a OPP) a chceš byť súčasťou tímu zameraného na bezpečnosť a spokojnosť zamestnancov, táto pozícia je pre teba!

Čo bude tvojou náplňou práce?

+ Kontroly a nápravné opatrenia: Vykonávaš kontroly dodržiavania BOZP a OPP na pracoviskách, navrhuješ nápravné opatrenia pri zistených nedostatkoch.

+ Dokumentácia a plnenie právnych predpisov: Zabezpečuješ plnenie právnych predpisov v oblasti BOZP a OPP, vrátane vypracovávania požadovanej dokumentácie pre jednotlivé zákazky.

+ Analýza a školenia: Zisťuješ a posudzuješ riziká a ohrozenia zdravia zamestnancov, analyzuješ udalosti v oblasti BOZP a OPP. Vykonávaš odbornú prípravu a školenia zamestnancov.

+ Komunikácia a spolupráca: Spolupracuješ a komunikuješ s príslušnými orgánmi štátnej správy, miestnymi úradmi a kontrolnými orgánmi v oblasti BOZP.

Čo očakávame:

+ Odbornosť a skúsenosti: Máš skúsenosti v oblasti BOZP a OPP a poznáš platné právne predpisy a legislatívu.

+ Analytické schopnosti: Máš analytické schopnosti na identifikáciu potenciálnych nebezpečenstiev a rizík pre zdravie zamestnancov.

+ Komunikatívnosť: Si schopný efektívne komunikovať a spolupracovať s rôznymi zainteresovanými stranami.

+ Ochota cestovať na naše zákazky v rámci SR, príp. zahraničia.

+ Vyžadujeme platné osvedčenie bezpečnostného technika (v rozsahu ABT), Osvedčenie Technika PO

Čo ponúkame:

+ Kariérny rast: Možnosť rozvíjať svoje odborné zručnosti v oblasti BOZP a OPP.

+ Tímová spolupráca: Príležitosť byť súčasťou tímu, ktorý kladieme dôraz na bezpečnosť a zdravie zamestnancov.

+ Podpora a rozvoj: Možnosť odbornej podpory a osobného rastu v oblasti BOZP a OPP.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
Microsoft Outlook

Miesto práce

Slovensko

Kategória

Civilná ochrana a bezpečnosť

Povolania

Bezpečnostný technik, Požiarny technik, Technik

Mám záujem o ponuku