všetky články >

Validačný inžinier, flexi prac. doba, super benefity

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 29.3.2024

Zaujíma vás svet automobilového priemyslu? Máte komunikatívnu znalosť nemčiny a technické vzdelanie alebo prax v odbore? Tak práve pre vás máme pracovnú príležitosť. Do tímu hľadáme validačného inžiniera, ktorý bude mať na starosti overovanie a testovanie produktov. Ponúkame vám flexibilnú pracovnú dobu, možnosť homeoffice , 13. plat a mnoho ďalšieho.

Náplň práce:

- Plánovanie validačných aktivít

- Navrhovanie testovacích scenárov

- Príprava a dokumentácia testov a analýza výsledkov

- Komunikácia s testingovým tímom a koncovým zákazníkom

- Dodržiavanie stanovených časových termínov

- Zodpovednosť za rozpočty testovaných produktov

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Kategória

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba

Procesný inžinier, Projektant, Technický procesný inžinier, Plánovač výroby, Projektový manažér, Procesný manažér