ŠPEDITÉR od 1300€ - výška platu je v závislosti od skúsenosti + 13.- 14. plat (Ref. č.: 1-13-32154/PF)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 21.3.2019

Baví ťa oblasť logistiky? Máš skúsenosti na pozícií ŠPEDITÉRA? Tak potom máme pre teba zaujímavú pracovnú ponuku v medzinárodnej prepravnej spoločnosti, ktorá potrebuje rozšíriť svoj stabilný tím o NOVÉHO dynamického, priateľského, spoľahlivého ŠPEDITÉRA.

Náplňou tvojej práce bude:

- Koordinácia vnútroštátnej aj medzištátnej dopravy
- Plánovanie a zabezpečenie prepravy podľa požiadaviek zákazíka
- Kalkulácia a vypracovanie cenových ponúk
- Aktívna komunikácia s obchodnými partnermi
- Riešenie zákaziek, dohľad nad ich realizáciou
- Riadenie a koordinácia práce vodičov
- Riešenie vzniknutých problémov, podpora disponentov
- Vyhodnocovanie vyťaženosti vozidiel, štatistiky, reporty

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk
Nemecký jazyk

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Špedícia, doprava a logistika