všetky články >

Vedoucí malého týmu nákladní přepravy pro LTL/FTL

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Senec

Ponuka práce

Dátum pridania: 7.3.2024

Máte skúsenosti z oblasti kamiónovej dopravy, s vedením menšieho tímu a chceli by ste pracovať v stabilnej firme s rodinným prostredím? Potom nás určite kontaktujte a staňte sa súčasťou fajn kolektívu ako vedúci 3 členného tímu! Ponúkame motivujúce mzdové ohodnotenie podľa praxe a možnosť jazykového vzdelávania.

Náplň práce:

- koordinácia a dohľad nad realizovanými prepravami

- vyťažovanie vozidiel

- získavanie nových zákazníkov , spolupráca s obchodným oddelením

- príprava cenových ponúk, príprava podkladov pre tendre

- riešenie požiadaviek zákazníkov na špedičné zabezpečenie prepráv

- vyhľadávanie vhodných vozidiel na prepravu

- práca s databankami

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Senec

Špedícia, doprava a logistika, Automobilový priemysel, Výroba

Dispečer, Logistik, Manažér logistiky, Vedúci dopravy, Riaditeľ logistiky