Hľadáme posilu do tímu potravinového reťazca v Bratislave. Predajca alebo dokladač tovaru s platom aj 1400 EUR a lákavými bonusmi.

PROPLUSCO spol.s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 19.5.2023

Hľadáme dynamického a zodpovedného jednotlivca, ktorý nám pomôže udržať potravinový reťazec v pohybe. Láka Vás potravinársky priemysel a máte skúsenosť s predajom či dokladaním tovaru? Nečakajte ani sekundu a zašlite nám Váš životopis. Máme pre Vás totiž jedinečnú príležitosť pracovať pre jedného z najúspešnejších potravinových magnátov na pozíciách predavač či dokladač tovaru. Okrem konkurencieschopného platu pre Vás máme aj množstvo ďalších bonusov.

Náplň práce:
- Monitorovanie stavu zásob a pravidelné informovanie vedúceho zmeny o potrebe doplnenia tovaru.
- Zabezpečovanie správneho usporiadania a označovania výrobkov v predajných pultoch a regáloch.
- Dokladanie vypredaného tovaru do regálov.
- Pravidelná evidencia prijatého tovaru a spolupráca pri vykonávaní inventúr.
- Poskytovanie poradenstva aj náročnejším zákazníkom.
- Kontrola kvality predávaného tovaru a jeho záručných lehôt.
- Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov pri manipulácii s tovarom.
- Zabezpečovanie čistoty v predajných priestoroch.

Pracovná doba:
Práca na 2 zmeny - flexibilná pracovná doba

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Obchod, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo

Povolania

Mäsiar, Dokladač tovaru, merchandiser, Pokladník, Predavač