všetky články >

Koordinátor skladu-bez nočných, bonusy, stravné lístky

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 10.4.2024

Hľadáme skúseného a dynamického kolegu na pozíciu Teamleadera, ktorý bude zodpovedný za efektívne riadenie a fungovanie skladu v Nitre. Vašou úlohou bude viesť a motivovať kolegov, zabezpečiť dodržiavanie stanovených procesov a optimalizovať skladové operácie. Ponúkame množstvo benefitov, ako napr. bonusy k mzde a stravné lístky.

Náplň práce:

- vedenie tímu skladníkov

- školenia, plnenie denného plánu

- reporting vedenia, účasť na poradách

- koordinácia operátorov

Práca je na dve zmeny - ranné a poobedné.

Nástup možný ihneď, alebo podľa dohody.

Práca je svojim charakterom vhodná skôr pre mužov. Nástup je priamo do kmeňového stavu firmy, nejedná sa o agentúrne zamestnávanie.

Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate požiadavky, pošlite nám Váš životopis. Radi sa s Vami spojíme a preberieme pozíciu podrobnejšie!

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Špedícia, doprava a logistika, Automobilový priemysel, Výroba

Kontrolór v logistike, doprave a zásobovaní, Koordinátor, Manažér logistiky, Vedúci dopravy, Vodič vysokozdvižného vozíka, Riaditeľ logistiky

Mám záujem o ponuku