všetky články >

Recepčná

Sanom s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 15.5.2023

Do nášho tímu hľadáme recepčnú alebo recepčného, ktorý bude pomáhať pri vybavovaní požiadaviek a rezervácií klientov.

Pracovná náplň:
• prijímanie a evidencia pacientov/klientov nemocnice,
• zodpovednosť za profesionálny chod recepcie, komunikáciu s pacientom/klientom,
• pomoc pacientom pri informovaní ohľadom vyšetrenia a kontrola dodržiavania termínov vyšetrení,
• mailová a telefonická komunikácia s externým a aj interným prostredím,
• vystavovanie zálohových faktúr, agenda pokladne - administratíva platieb klientov za služby a drobný tovar na recepcii,
• proaktívna spolupráca pri nastavovaní medicínskeho systému.

Pracovná doba: 07:00 - 19:00 hod.
12 hod zmeny, krátky a dlhý týždeň

Termín nástupu je možné prispôsobiť po osobnom dohovore.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Zdravotníctvo a farmácia