Stabilná práca vo výrobe. Vhodné pre mužov. Mzda v priemere 1400€ mesačne a 2 krát ročne 2300€

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trnava

Ponuka práce

Dátum pridania: 9.6.2023

Už nechceš mať nočné 5 dní za sebou? U nás budeš mať len 2 (8hod. zmeny). Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vo výrobnej spoločnosti v Trnave, kde si viete zarobiť slušné peniaze. Je to jednoduchá práca na rôznych oddeleniach. Na všetko vás zaučíme :) V prípade potreby vám vieme vyplatiť aj zálohu a 2x ročne vyplácame 13. a 14. plat :)

Náplň práce:
- obsluha jednoduchých zariadení a strojov,
- výroba plastových dielov,
- kontrola kvality.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Trnava

Kategória

Výroba

Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér