všetky články >

Stavbyvedúci – super mzda aj benefity

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 12.4.2024

Ste skúsený/á stavbyvedúci, ktorý sa nebojí nových výziev a dynamického prostredia? Baví vás projektové riadenie a nezľaknete sa rýchleho tempa? Tak práve na vás čakáme! Do priateľského tímu slovenskej spoločnosti hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý by organizoval a riadil unikátne projekty. Nástup je možný ihneď. Na oplátku ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, príspevok na stravovanie, motivačné prémie a mnoho ďalšieho.

Náplň práce:

- Organizovanie, riadenie a kontrola stavebných prác

- Riadenie stavebného tímu, koordinácia dodávok strojov, mechaniky a stavebného materiálu

- Konzultačná činnosť v predrealizačnej časti

- Vedenie stavebného denníka, evidencia dochádzky pracovníkov

- Zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu a rozpočtu stavieb

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Kategória

Výroba, Reality a stavebníctvo

Projektant, Projektový manažér v stavebníctve, Stavbyvedúci, Stavebný inžinier, Stavebný majster, Projektant TZB

Mám záujem o ponuku