všetky články >

Akustický inžinier, zaujímavá mzda, mnoho benefitov

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 28.2.2024

Pre svetového lídra v oblasti automobilového priemyslu hľadáme šikovného akustického inžiniera. Či už si čerstvý absolvent tohto odboru alebo máš v tomto odvetví prax, tak nám zašli tvoj životopis. Na oplátku ponúkame pružnú pracovnú dobu, 2 dni Homeoffice , 13. plat a mnoho ďalšieho.

Náplň práce:

- Podpora tímu pri výbere techniky a riešení projektov

- Pomoc pri identifikácii technických rizík a navrhovaní preventívnych opatrení

- Technická podpora v rámci výberov dodávateľov

- Analýza nespracovaných signálnych/akustických dát zo staníc zvukovej kontroly

- Riešenie požiadaviek zákazníka z hľadiska hluku a vibrácií

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Strojárstvo, technika a rozvoj, Elektrotechnika a energetika, Veda a výskum

Elektrotechnický inžinier, Procesný inžinier, Technický procesný inžinier, Systémový inžinier, Zvukár