Pracovná ponuka pre operátora výroby: mzda až 1200€ a okamžitý nástup!

TRANSFER International Staff k.s., Zlaté Moravce

Ponuka práce

Dátum pridania: 26.4.2024

Práca

Náplň práce:

- Práca na výrobnej linke, obsluha strojov a zariadení

- Montáž a demontáž komponentov podľa pokynov

- Kontrola kvality výrobkov a identifikácia akýchkoľvek chýb

- Nastavovať mechanické zariadenia

- Vykonávať montovanie podľa plánu

- Kontrolovať stroje a zariadenia pomocou meracích prístrojov

- Vykonávať údržbárske práce na obrábacích strojoch, linkách

- Vykonávať kontrolné nastavovacie práce na mechanických, pneumatických a hydraulických systémoch, zariadeniach a nástrojoch

Pracuje sa v trojzmennej prevádzke!

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Zlaté Moravce

Špedícia, doprava a logistika, Automobilový priemysel, Výroba

Automechanik, Logistik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér

Mám záujem o ponuku