Pracujte vo výrobe so zaujímavým platom. Žiadna pásová výroba . Zarobte aj 1600 EUR. Nástupný bonus 300 EUR. Doprava do Strečna zdarma.

PROPLUSCO spol.s r.o., Ružomberok

Ponuka práce

Dátum pridania: 3.6.2023

Ponúkame dlhodobú prácu v švajčiarskej výrobnej spoločnosti na pozíciu obsluha stroja a kontrola kvality pri výrobe kuchynských drezov. Prax a skúsenosti vo výrobe sú vítané, nie však podmienkou. Kompletné zaučenie na pozíciu. Priemerná mzda 1500 EUR a nástupný bonus 300 EUR. Doprava z Ružomberka a okolia do Žiliny zabezpečená zdarma.

Náplň práce:
- príprava a miešanie zmesi na výrobu kuchynských drezov
- odlievanie zmesi do lisovacích foriem
- obsluha strojov a strojných zariadení
- riadenie a kontrola výroby drezov podľa pracovných postupov
- vizuálna kontrola kvality drezov po vybratí z formy
- udržiavanie poriadku na pracovisku

Pracovná doba:
- na 2 zmeny
- denná/nočná
- po 2 odpracovaných dňoch, 2 dni voľno

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Ružomberok

Kategória

Výroba

Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Lakýrnik, lakovač, Nástrojár, Robotník